Radíme, jak nakládat s majetkem, aby si v čase uchoval co nejvíce ze své hodnoty a aby svou hodnotu v čase permanentně zvyšoval.

Používáme wealth management přístup založený na

  • důsledném rozložení rizik spojených se zhodnocováním majetku – nikdy nevsázíme vše na jednu kartu, u nás v České republice, ani ve světě

  • minimalizaci nákladů spojených se správou a péčí o majetek – každá ušetřená koruna vydělává našim klientům

  • pečlivém výběru a dlouhodobém sledování nástrojů používaných ke zhodnocení majetku – námi odporučené nástroje jsou vybírány tak, abychom do nich s klidem vložili i naše vlastní peníze

  • investičním plánu určeném individuálními potřebami a situací u klienta – každý plán je jedinečný a přizpůsobený požadavkům zhodnocení majetku daného klienta

  • vnímání rizika jako permanentní ztráty vloženého kapitálu – nehoníme se za okamžitými zisky a relativními nadvýnosy s vysokou rizikovostí, naopak sledujeme dlouhodobou výnosnost a přiměřený bezpečnostní polštář

Obdržíte plán investic a jejich konkrétní sestavu přesně podle vašich potřeb

Nástroje jsou vybrané a prověřené dle této metodiky.
Vykonáváme dlouhodobý dohled nad vývojem hodnoty majetku – kontrolujeme funkci jednotlivých nástrojů i celého celku a poskytujeme individuální poradenství a doporučení.
Příklad plánu investic si můžete stáhnout zde.

Naše cíle

  • udržení a kontinuální zvyšování hodnoty majetku klientů

  • dosažení výnosů nad hranicí inflace s minimální mírou rizika

  • zvyšování majetkové samostatnosti a nezávislosti našich klientů

  • dlouhodobá oboustranně prospěšná spolupráce

Bezpečí

Naše společnost je od roku 2015 registrovaná jako investiční zprostředkovatel s licencí  k poskytování investičních služeb. Držíme oprávnění poskytovat investiční doporučení klientům z celé České republiky. Občanům, podnikatelům i firmám.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, protože na naši činnost dohlíží a dozoruje ji Česká národní banka.

0
klientů
0 mil. Kč
objem majetku pod správou

Partneři

Conseq Investment Management, a.s.

Největší nebankovní obchodník s cennými papíry v ČR, založen v roce 1994, spravuje majetek az více než 40 mld. Kč

BH Securities a. s.

Obchodník s cennými papíry s historií od roku 1993. Specializuje se na správu majetku klientů (asset management) a vybrané investiční příležitosti ve formě fondů kvalifikovaných investorů (nemovitostní, dluhopisové, private equity či speciálních příležitostí). Spravuje majetek za více než 12 mld. Kč.

Moventum SCA

Investiční platforma založená v roce 2004 s působností ve více než 140 zemích světa, s domicilem v Lucembursku a registrovanou pobočkou v ČR. Umožńuje investování do více než 1400 podílových fondů a více než 400 nízkonákladových indexových fondů (ETF).

Máte dotaz? Ozveme se Vám

Jsme společnost zkušených odborníků z oboru financí. K založení naší společnosti došlo v roce 2006. Celou dobu se soustředíme na pomoc lidem s jejich finančními potřebami. Ať už je to pomoc s dluhy, snížení splátek, záchrana nemovitosti, výhodné refinancování úvěrů a hypoték, nebo zajištění vlastního bydlení a ochrana majetku před inflací a časovým znehodnocením.

RÁDI VÁM POMŮŽEME

SLEDUJTE NÁS