Kdo jsme a co děláme

Jsme společnost zkušených odborníků z oboru financí. K založení naší společnosti došlo v roce 2006. Celou dobu se soustředíme na pomoc lidem s jejich finančními potřebami. Ať už je to pomoc s dluhy, snížení splátek, výhodné refinancování úvěrů a hypoték, nebo zajištění vlastního bydlení a ochrana majetku před inflací a časovým znehodnocením.
Naší specialitou je záchrana nemovitostí před dražbou a nuceným prodejem. Zajistíme rychlé vyplacení všech dluhů a exekucí, či dočasný výkup nemovitosti prověřeným a solidním investorem. Poradíme si i s negativními záznamy v registrech. Jsme s klienty po celou dobu. 

Encore Benefit s.r.o. je samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů na bydlení a jiných a investiční zprostředkovatel s platnou registrací, kterou uděluje Česká národní banka (ČNB). Oprávnění ČNB nám umožňuje nabízet a zprostředkovávat spotřebitelské úvěry na bydlení i jiné a dále zprostředkovávat obchody na kapitálovém trhu a poskytovat investiční poradenství, zahrnující investiční cenné papíry a cenné papíry kolektivního investování.
Pracujeme pod dohlednem ČNB, máme povolení k činnosti samostatného zprostředkovatele úvěrů na bydlení a jiných a investičního zprostředkovatele. Můžeme nabízet naše služby všem lidem a firmám v ČR.

Poznejte tým Encore Benefit

Máte dotaz? Ozveme se Vám

Jsme společnost zkušených odborníků z oboru financí. K založení naší společnosti došlo v roce 2006. Celou dobu se soustředíme na pomoc lidem s jejich finančními potřebami. Ať už je to pomoc s dluhy, snížení splátek, záchrana nemovitosti, výhodné refinancování úvěrů a hypoték, nebo zajištění vlastního bydlení a ochrana majetku před inflací a časovým znehodnocením.

RÁDI VÁM POMŮŽEME

SLEDUJTE NÁS