CHCI POPTAT SLUŽBU A ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

Napište nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

20 204

zpracovaných úvěrových žádostí klientů

517

klientům pomáháme se správou jejich majetku

13 052

klientům jsme pomohli vyřešit jejich dluhy

Nezaplatíte ani o korunu více, než v bance a přitom vám zajistíme

  • nižší úrokovou sazbu než vám nabídne vaše banka

  • možnost nastavit si délku splácení až na 40 let

  • možnost určit si výši splátek zcela podle vašich představ

  • možnost refinancování až pro 4 lidi ze 2 domácností současně

  • úsporu tisíců až desetitisíců korun

Proč se vyplatí refinancování nepodcenit

  • v současném období rostoucích úrokových sazeb je správně nastavené refinancování hypotéky klíčové pro schopnost splácet hypotéku v budoucnu

  • ne vždy jde jen o nejnižší splátku a nejnižší úrok, správným vybalancováním se dají ušetřit desetitisíce korun

  • významnou roli při refinancování hrají poplatky s ním spojené – například vyřízení refinancování, pojištění schopnosti splácet, poplatky za vedení účtu a další

Příklady z naší praxe

1. klient - zůstatek hypotéky pro refinancování 986.000 Kč
1. klient - zůstatek hypotéky pro refinancování 986.000 Kč
Současná banka zaslala oznámení o nové sazbě po refinancování 3,49 % p.s. při 5 leté fixaci bez pojištění, při uzavření pojištění by byla sazba 3,29 % p.s., a nová splátka by činila 4.957 kč měsíčně, nebo 4.805 Kč plus pojištění schopnosti splácet 187 kč měsíčně.

Při vyjednávání s bankou za podpory nabídek od konkurence se podařilo snížit sazbu na 2.99 % p.a. bez pojištění a nová splátka kleska na 4.692 Kč/měs.

Klientova úspora pro příštích 5 let dosáhla 15.900 Kč a hypotéku má stále u stávající banky.

2. klient - zůstatek hypotéky pro refinancování 1.890.000 Kč
2. klient - zůstatek hypotéky pro refinancování 1.890.000 Kč
Současná banka nabídla klientovi pro refinancování novou sazbu 3,09 % p.a. s fixací na 5 let a se splátkou 9.051 Kč měsíčně.

Bohužel ani přes vyjednávání se nepodařilo snížit sazbu u současné banky, klient si zvolil změnu banky, kde dostal nabídku na 2,69 % p.a. včetně pojištění splácení úvěru pro případ úmrtí a pro případ pracovní neschopnosti se splátkou 8.947 Kč měsíčně s možností fixace této sazby až na 10 let.

Náklady na přechod k jiné bance činily: 0 Kč zpracování úvěru, 0 Kč nový odhad, 2.000 Kč poplatky na katastru nemovitostí při změně zástavního věřitele.

Klientova úspora činila 6. 240 Kč za 5 let nebo 12.480 Kč za 10 let. NAVÍC oproti původní hypotéce v případě úmrtí dlužníka nezůstanou pozůstalé rodině dluhy a v případě pracovní neschopnosti bude hypotéku za klienta plně hradit pojišťovna.

Jsme společnost zkušených odborníků z oboru financí. K založení naší společnosti došlo v roce 2006. Celou dobu se soustředíme na pomoc lidem s jejich finančními potřebami. Ať už je to pomoc s dluhy, snížení splátek, záchrana nemovitosti, výhodné refinancování úvěrů a hypoték, nebo zajištění vlastního bydlení a ochrana majetku před inflací a časovým znehodnocením.

RÁDI VÁM POMŮŽEME

SLEDUJTE NÁS