JUDr. David Vozák Jednatel Encore Benefit

finanční poradce - David Vozák

Finance systematicky řeším od roku 2002. Svět financí vnímám jako živý organismus, který se mění, vyvíjí a vyžaduje neustálou pozornost a obezřetnost. Za 20 let jsem nabyl bohaté zkušenosti, které zúročuji v praxi a při radách svým klientům. Soustředím se zejména na investice, analýzu a hodnocení investičních produktů.

Sestavuji investiční a finanční plány pro klienty, kteří se chtějí stát rentiéry nebo komplexně vyřešit nastavení svých financí a investic. S klienty pracuji výhradně osobně, abych co nejpřesněji zjistil jejich potřeby a nastavil pro ně zcela konkrétní a racionální řešení.

 
finanční poradce - spolupráce

Mé reference

Kontakt na společnost Encore Benefit a pana Vozáka jsem získal na externí doporučení. Očekával jsem běžný postup, jak naložit s „volnými“ finančními prostředky. To se splnilo v plné míře. Brzy se ale spolupráce pozvedla na vyšší a dlouhodobější úroveň včetně finančního plánování, jeho sledování a případných korekcí. Vše probíhá v otevřené, klidné a přátelské atmosféře. Spolupráci s firmou Encore Benefit lze jen doporučit.

Pavel M. – investor
investiční majetek 8 mil. Kč

S panem Vozákem jsem se seznámil v roce 2020. Prezentoval mi vybranou investiční příležitost. V roce 2021 jsme se společně pustili do přípravy investiční strategie pro mě a mou rodinu. Mé očekávání nebylo velké, ale přístup a výsledek mne příjemně překvapil i v následujících letech. Vážím si osobního přístupu a objektivního hodnocení mé finanční situace, které se mi v komunikaci s ním dostává.

Vítězslav R. – investor a majitel firmy
investiční majetek 10 mil. Kč

Na přístupu pana Vozáka si nejvíce vážím spolehlivosti a možnosti zjistit všechny informace. Při jednání s ním vždy získám více, než očekávám. Včetně lidského přístupu a srozumitelného podání, které oceňuji. S panem Vozákem jsem velmi spokojen, je odborníkem na investice a finanční produkty. Finanční plán pomohl mně a mé rodině uspořádat si lépe život. Nyní se mohu bez starostí věnovat jiným záležitostem a mám jistotu, že se mým penězům stále věnuje.

Pavel D. – středoškolský učitel a investor
investice 5 mil. Kč

Vlastislav Bruštík Majetkový a úvěrový specialista

V oboru financí se aktivně pohybuji od roku 2006. Společně s klienty jsme přestáli výrazné krize na finančních trzích – hypoteční krizi (2008), nemovitostní krizi (2011) a covid. Zdárně zvládáme řešit i ekonomické situace ovlivněné válkou na Ukrajině a růstem cen snad na všech frontách, vč. úrokových sazeb a energií.

Za dobu mého působení ve financích jsem pomohl pořídit nové bydlení či rekonstrukce více než dvěma stovkám klientů a jejich rodinám. Do řad mých klientů přibylo mnoho narozených dětí. Pomohl jsem klientům dostat řádově miliony korun z pojistného plnění a v neposlední řadě jsem jejich úspory rozmnožil o desítky procent.

 
finanční poradce - Vlastislav Bruštík

Mé reference

Pan Bruštík řešil naše finance už v době, kdy jsme bydleli v nájmu. Pomoc jsme využili i před 10 lety při koupi rodinného domu. Ochotně zařídil úvěr i vše na katastru. Po prvních 5 letech banka snížila úrok, tedy i měsíční splátku. Při nastavení nové fixace nám pan Bruštík vysvětlil, že pokud volné peníze projíme, nesplatíme hypotéku dříve. Na základě doporučení jsme s manželem začali investovat. Nyní v době vysokých sazeb vidíme, že prozíravost pana Bruštíka byla větší, než jsme si tehdy dokázali představit. Dnes můžeme i přes budoucí sazby fixace částečně hypotéku splatit a udržet si stávající výdaje.

Iva a Adam H. – manželé investoři
investice a hypoteční úvěr 5 mil. Kč

Na základě doporučení našeho známého jsme kontaktovali pana Bruštíka kvůli úsporám (asi 7 00 tisíc Kč před 7 lety). K našemu překvapení se nás na schůzce vyptával také na rodinu a děti. Přislíbil, že připraví strategii, jak bez obav splnit naše očekávání a peníze nechat pracovat za nás. Během dalších let jsme se s panem Bruštíkem potkávali pravidelně. Díky jeho péči jsme již několikrát vybrali zainvestované prostředky s krásným ziskem a nadále sledujeme, jak původní vklad roste. Věnujeme se malým školákům a jen zpovzdálí pozorujeme, jak se naše peníze úročí pro naši i jejich budoucnost.

Ilona a Ondřej K. – manželé investoři
pravidelné investice 10 000 Kč

S panem Bruštíkem jsem se potkal v době, kdy jsem řešil slabé zhodnocení volných prostředků ve stávající investici. S jeho pomocí jsem se dostal k zajímavým finančním produktům. Jsem nyní velmi spokojený, protože se naplnila má představa o zhodnocení majetku. Bylo natolik zajímavé, že jsem si na stavbu nového objektu myčky nákladních a osobních vozidel raději půjčil v bance a nechal volné prostředky jsem dále pracovat. Ve výsledku jsem rozhodně stále v plusu.

Pavel G. – ředitel společnosti
investice a podnikání 6 mil. Kč

První schůzka s Vlastislavem Bruštíkem proběhla před 2 roky. Jelikož jsem investoval v době covidu a skončil se ztrátou, rozhodl jsem se, že investicím neholduji. Totéž jsem opakoval na schůzce, která proběhla na popud našeho společného známého. Pan Bruštík mi objasnil spoustu věcí a nasadil typickému českému člověku brouka do hlavy, jak zbohatnout bez práce. Rozhodl jsem se dát tomu ještě jednu šanci. Sestavili jsme s panem Bruštíkem finanční plán, který mi ukázal nové perspektivy – např. že propady na trzích 2022 jsou příležitostí k levným nákupům a lze chytře vydělat.

Václav S. – manažer společnosti
investice a podnikání 5 mil. Kč
finanční poradce - spolupráce

Magdaléna Mikušová Majetkový a úvěrový specialista

finanční poradce - Magdaléna Mikušová

V roce 2012 jsem se náhodně setkala se dvěma muži, kteří mě uchvátili svým pohledem na svět finančních poradců. Do té doby jsem znala jen „pojišťováky“, kteří měli zájem především o své provize. Ale tito pánové pojímají finanční poradenství jinak. Hlavní zájem je soustředěn na klienty. Právě to byl důvod, proč jsem se k nim přidala.

Jelikož hlavní náplní mé práce je svět investic a pojištění, vidím smysl v kvalitním poradenství, a to v prevenci, jak se nedostat do problémů a být připraven na všechny životní situace . Jsem přesvědčena, že právě finanční plán je základ.

finanční poradce - spolupráce

Mé reference

Protože jsem babička čtyř vnoučat, přemýšlela jsem nad tím, jak svým potomkům přilepšit. Věděla jsem, že když jim dám peníze na ruku, utratí se za zbytečnosti. S paní Mikušovou jsme vymyslely plán pro efektivní spoření formou pravidelného investování. Každému vnoučeti tak odkládám měsíčně stejnou částku. Až děti dospějí, předám jim je zhodnocené. Vnímám to jako báječné a spravedlivé řešení.

Alena K. – rentiérka
pravidelné investování 6 000 Kč měsíčně

Investování mě vždy zajímalo, ale ve světě financí jsem se trochu ztrácel. Setkání s poradkyní mě velmi mile překvapilo. Po vypracování finančního plánu vše dostalo nový rozměr a já jsem si najednou uvědomil, kam jít a čeho chci dosáhnout. Teď už vím, že se spolupráce vyplatí.

Karel Š. – obchodní manažer
majetek ve správě 3 mil. Kč

Naše vize byla taková, že chceme jít s manželem do důchodu dříve, a to v 55 letech, a být finančně svobodní. Setkání s poradkyní nám ukázalo, že tato myšlenka je reálná. Paní Mikušová nám ukázala cestu, máme s ní téměř přátelský vztah. Kdykoliv zavoláme, ochotně zodpoví všechny naše dotazy. Můžeme jen doporučit.

Anna a Jan D. – manželé investoři
majetek ve správě 1,5 mil. Kč a pravidelná investice 10 000 Kč měsíčně

Setkání s paní poradkyní bylo náhodné, ale pro mě velmi zásadní. Potřebovala jsem v té době pojistit auto a na paní Magdu jsem dostala doporučení od kamarádky. Od začátku působila velmi důvěryhodně. Od té doby jsem s ní řešila všechny možné finanční záležitosti. Pomohla mi s úvěrem na rekonstrukci, pojištění bytu i spořením. Je skvělá.

Petra C. – učitelka
spoření, úvěry, pojištění, majetek 5 mil. Kč

Máte jakýkoliv dotaz?
Rádi vám pomůžeme.