Finanční poradenství na míru

Jednou pro vždy Vám pomůžeme vypořádat se se složitým světem financí a investic. Přímo pro vás na míru najdeme způsob, jak chránit a zhodnocovat váš majetek a jak správně vybírat z tisíců finančních produktů ty nejvhodnější pro vás. Nezávisle na vaší bance, pojišťovně či obchodníkovi s cennými papíry vám dodáme správné důvody a podklady pro vaše investiční rozhodnutí. Bez emocí a impulzivního jednání. To vše v souladu s vašimi osobními finančními cíli.

Co naše majetkové a finanční
poradenství zahrnuje

Základem je individuální
konzultace
, na které se
poznáme a ujistíme, zda
vyznáváme společné
hodnoty. Identifikujeme vaše
finanční cíle a dohodneme se
na jejich prioritě.

Zmapujeme vaši finanční
situaci a zdroje pro dosažení
cílů.

Provedeme analýzu rizik,
která mohou v budoucnu
ohrozit vás nebo váš majetek.

Sestavíme finanční plán
obsahující finanční rezervy pro
odpovídající ochranu vašeho
majetku, doporučení
k zajištění zjištěných rizik
a konkrétní investiční strategii
pro každý z vašich finančních
cílů.

Provedeme analýzu vašich
stávajících finančních
produktů
, odpovídají
finančnímu plánu.

Navrhneme řešení
k nevyhovujícím produktům
a po odsouhlasení provedeme
změny.

Pravidelně se budeme
setkávat
a provádět revize
finančního plánu a produktů,
jak se bude měnit vaše životní
situace.

Dlouhodobě
spolupracujeme,
komunikujeme
a diskutujeme
o vývoji na
finančních trzích
a jeho dopadu na vaše investice.

Poradenství skutečně pro vás
Nezávisle a na míru

Neprodáváme produkty jedné banky či pojišťovny. Naše partnery si vybíráme. Tak, abychom mohli našim klientům nabídnout produkty výhodné pro ně. V našem výběru jsme zcela nezávislí. Rozhoduje pouze výhodnost pro klienta.

Obrovskou výhodou spolupráce s námi je získání komplexního přehledu o finanční situaci a finančních produktech. Takový přehled nám umožňuje doporučit skutečně vhodné řešení a snadno vybrat nejvhodnější finanční produkt.

Tím, že pracujeme nejprve s celkem, dokážeme lépe vyhodnotit souvislosti mezi finančními produkty a využít synergii mezi nimi. Nedoporučujeme produkty bez kontextu, analýz rizika a očekávaných výnosů. Používáme pojištění k zajištění rizik, podílové fondy k investování, spořicí účty pro ochranu rezerv, hypotéky k financování bydlení. V jednom uceleném a fungujícím celku.

Každé naše doporučení pro klienta je originál. Na míru sestavený finanční plán s konkrétní investiční strategií s ochranou majetku odpovídající délce investičního horizontu a investičnímu profilu klienta.

Proč s námi

Disponujeme desítkami let zkušeností. S financemi a investicemi radíme našim klientům už od roku 2006. Máme potřebnou kvalifikaci pro poskytování investičních služeb, v našich řadách jsou odborníci na investice, pojištění i hypotéky. Společně využíváme naše znalosti a zkušenosti.


Nesoustředíme se pouze na movité klienty. Vyznáváme stejný přístup k péči o majetek v řádu stovek miliónu i stovek tisíc korun. Principy naší práce nám umožňují kvalitně poradit každému klientovi.

Jaké finanční oblasti s vámi revidujeme

Investování a investiční příležitosti

  • Investiční a podílové fondy slouží k tvorbě a zhodnocení majetku. Patří sem otevřené podílové fondy, speciální fondy, nemovitostní fondy, fondy kvalifikovaných investorů (FKI) a burzovně obchodovatelné fondy (ETF).
  • Akcie a dluhopisy jsou obsahem investičních a podílových fondů. Investujeme tedy i do nich.
  • Samostatné dluhopisy. Státní, korporátní, protiinflační, s kuponem i bez kuponu. Používáme je vždy po analýze s pečlivým vyhodnocením rizik.
  • Investice do nemovitostí, ať už individuální, do konkrétní investiční nemovitosti, nebo prostřednictvím nemovitostních fondů.
  • Dokážeme poradit s vhodným způsobem investování do zlata.

Spořicí účty a termínované vklady

Spořicí účty, běžné účty a termínované vklady používáme nejčastěji pro tvorbu a uložení finanční rezervy.

Hypoteční úvěry a ostatní úvěry zajištěných nemovitostí

Hypoteční úvěry a úvěry zajištěné nemovitostí slouží k zajištění vlastního bydlení.

Stavební spoření a penzijní produkty

Stavební spoření nám slouží na uložení prostředků pro středně dlouhou dobu. Naopak penzijní připojištění a zejména doplňkové penzijní spoření patří do mezi investiční nástroje.

Oblast životního pojištění a neživotního pojištění

Z životního pojištění nejčastěji prověřujeme rizikové životní pojištění jedince i rodiny případně úrazové životní pojištění. Z neživotních pojištěné nám dobře slouží pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti a pojištění odpovědnosti. Doporučujeme je k zajištění rizik.

Cena finančního poradenství
na míru

Naše odměna pochází od vás. Jsme odměňování z produktů a pokynů, které pro vás zařídíme. S těmito jsou spojeny poplatky, ze kterých plyne naše odměna.

Dopředu Vám sdělujeme, jakou odměnu za naše služby získáme a kdy. Patří to mezi naše principy a také povinnosti kontrolované Českou národní bankou.

Náš komplexní přístup k poradenství nám umožňuje být nezávislými na jediném produktu nebo partnerovi. Odměnu získáme z kterékoli služby, kterou pro Vás zařídíme. To nám umožňuje doporučovat vhodné řešení bez souvislosti s odměnou z ní.

Část našich odměn pochází i z průběžně účtovaných poplatků u vámi používaných produktů. Proto je pro nás důležité, abyste z finančních produktů měli dlouhodobý prospěch a vyhovovaly vám.